Odszkodowanie za hałas lotniczy

Obszar ograniczonego użytkowania wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

 

W dniu 29 lutego 2016 roku weszła w życie Uchwała nr 203/XVIII/16 Sejmiku Województwa Pomorskiego wprowadzająca tzw. Obszar Ograniczonego Użytkowania (OOU) wokół terenu Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. OOU jest wprowadzany z uwagi na przekraczający normy hałas lotniczy, który jest szkodliwy dla zdrowia.

Termin na zgłaszanie roszczeń mija 30 marca 2018 r.

Jeżeli ktoś z Państwa jest właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości położonej w Gdańsku na terenie dzielnic: Banino, Brętowo, Bysewo, Chełm, Firoga, Jasień, Kiełpino Górne, Klukowo, Kokoszki, Matarnia, Miszewko, Piecki-Migowo, Rębiechowo, Siedlce, Tokary, Wzgórze Mickiewicza, Zabornia, Żukowo należy się odszkodowanie od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku za hałas lotniczy.

Jeżeli jesteście Państwo pewni (albo tylko przypuszczacie), że Wasza nieruchomość została objęta OOU wokół Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku prosimy o kontakt z Kancelarią: 515 173 398 - adwokat Marta Kinal, 792 204 604 - adwokat Monika Robaczewska. W każdym przypadku bezpłatnie i niezobowiązująco dokonamy dla Państwa wstępnej analizy, a następnie przedstawimy propozycję poprowadzenia sprawy.